October 2, 2016

Lyrics

Ste kam dashur kur me fjal
Te kam dashur shum jo pak
Nje njeri mbetet njeri
Per mua u be gjithcka
Do e gjej pa ty nje vend
Do e ndroj dhe kte planet
Por edi do te shikoj
Prap diku ne universin e pafund
Se ngjan gjithmon me rugen ku me le
Lamtumiren do ta them 1000 her por jo me zemer
Lamtumiren do ta ndjej
Zdo te shoh me aq me teper
Se nuk mund te haroj kur
Dhe pse po shkon nuk je vetem
Te lutem ma thuaj ne sy
Si dukem un pa ty
Do te gjesh gabim tek un
Nuk kam 1 edi kam shum
Me te bukuren ti se di prap te quaj dashuri
Do jetoj dhe sot per ty
Sdo e quaj nje dit jet
Dhe sedi as ta mendoj
Tet genjej se kam menduar asnje cast
Dhe pse gjith kohen un per ty po flas

Show moreShow less