- Mos Ma Luni Gocen

Report copyright infringement
January 23, 2016

Lyrics

uuuu
se di pse te gjithe tensionohen
kan inat impresionohen
skan asgjo me ca krenohen
ashtu si un tkam ty

uuu
a a atak n zemer
da da dashni t jetes
krahasojn me mu veten shum njerez
dhe pse se kan iden
se kan bukur kur t m prekin mu n pik t dobet
se kan bukur kur ti nuk je dot atje
se kan bukur kur durt i ke lidh
dhe situata duhet me u zgjidh

asgje per ty sme ndaloon
asgjo per ty mu sm ndalon
asgjo per ty sm ndalon
asgjo per ty mu sm ndalon

haloo mos ma luni gocen
per mu ajo e ka gjithe boten
kujdes mos e merr me stress
i hap vetes stres

haloo mos ma luni gocen
per mu ajo e ka gjith boten
kujdes mos e merr me stress
i hap vetes stress

uuu.sdi pse t gjith mbajn disatnc
sa her po m shofin mu imponohen
ata rrin dhe vetem.menohen
ama un jam gjithmon me ty

uuuu a a atak ne zemer
da da dashni te jetes
krahasojn me mu veten shume njerez
dhe pse se kan iden
se kan bukur te me prekin ne pik te dobet
se kan bukur kur ti nuk je dot atje
se kan bukur kur durt i ke lidh
dhe situata duhet me u zgjidh

asgjo per ty sme ndalon
asgjo per ty mu sm ndalon
asgjo per ty sme ndalon
asgjo per ty mu sme ndalon

halooo mos ma luni gocen
per mu ajo e ka gjith boten
kujdes mos e merr me stress
i hap vetes stress
haloo mos ma luni gocen
per mu ajo e ka gjith boten
kujdes mos e merr me stress i hap vetes stress
haloo mos ma lunj gocen
per mu ajo e ka gjith boten
kujdes mos e merr me stress
i hap vetes stress

Show moreShow less