- Sa Vite

Report copyright infringement
November 12, 2015

Lyrics

Nese endrrat mi ke marr
Nese zemren ma ke vra
Dhe nese emrin sma kujton
I harruar un per ty i harruar
Sikur te mundja un ne jet qiellin do ta beja det
Qfar sdo beja un per nje emer smundem me se kam vetem nje zemer
sa sa vite jemi larg dashurin se gjetem
sa sa vite do te kerkoj dhe prap jemi vetem
sa sa vite jemi larg dashurin se gjetem
sa sa vite do te kerkoj dhe prap jemi vetem
nese do kem diken ne krah
malli nje dit do te me marr
ska me keq se te vazhdoj
tjeter dua me tjeter tjetoj
sikur te mundja un ne jet qiellin do ta beja det
qfar sdo beja per nje emer smundem un se kam vetem nje zemer
sa sa vite jemi larg dashurin se gjetem
sa sa vite do te kerkoj dhe prap jemi vetem
sa sa vite jemi larg dashurin se gjetem
sa sa vite do te kerkoj dhe prap jemi vetem

Show moreShow less