- Nuk Ja Vlejti

Report copyright infringement
November 12, 2015

Lyrics

kohe me pare
ditet te dy mbushnim me dedikime
me duket si perralle
ender e bukur dhe sdoja zgjime
por kohet me pare
zhduken kthehen ne pendime
me dole nje farse
shprese e humbur per mua zhgenjim
e di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
dhe vetem nese, do te dua per jete
do kthej koken mbas per ate çka mbeti
te tjeret me thane
nuk beje per mua, menduan, nuk duan, besuan çfare them
me vone e pame
te drejta qene fjalet, mua me genjen

e di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
dhe vetem nese, do te dua per jete
do kthej koken mbas per ate çka mbeti
e di se kush je
se te dua per jete
ditet kalojne, njerzit ndryshojne
mos kujto se jam njesoj
si me pare qe kur ste kam pare
jemi ndare
e di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
dhe vetem nese, do te dua per jete
do kthej koken mbas per ate çka mbeti
e di se kush je, asgje nuk ke
me ty asnje dite jo nuk ja vlejti
dhe vetem nese, do te dua per jete
do kthej koken mbas per ate çka mbeti
e di se kush je
se te dua perjete

Show moreShow less