November 12, 2015

Lyrics

je ti
ti je ajo
je ti
ti je ajo
me sa duket ket nate do ta kujtoje
me sa duket neser nje drite e re do te me zgjoje
pse me thua te dua edhe pse e ndjej
pse kur je ti me mua eren e saj me nuk e gjej
ti je ajo qe po sfidon
ate qe koha dot nuk po e sheron
ti e di se qfar me mundon mua hoo
je ajo qe vjen njeher ne jete, sa dua te dua
por ti e dii se une nuk them aq leht te dua
por je ajo qe vjen njeher ne jete, njeher ne jete
me sa duket ket here s'do refuzoj
me sa duket tani ne zemren tende do ndaloj
ti me thua te dua dhe une e ndjej
dhe kur je ktu me mua ndjenjen dot nuk e genjej
ti je ajo qe po ndriqon
po ndriqon
aty ku dielli dot nuk po deperton
ti e di, se qfar me mundon mua hoo
je ajo qe vjen njeher ne jete
sa dua te dua
por ti e di se un nuk them aq leht te dua
por je ajo qe vjen njeher ne jete
njeher ne jete
njeher ne jete
dhe une e ndjej se do jesh ti
ti e di se qfar me mundon mua
je ajo qe vjen njeher ne jete
sa dua te dua
por ti e di se un nuk them aq leht te dua
por je ajo qe vjen njeher ne jete
njeher ne jete
njeher ne jete

Show moreShow less