- Number One

Report copyright infringement
November 12, 2015

Lyrics

S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo
Grupet Tjera shkojn e vin shok
Na kem ardh me nejt gjithnon
Bang bang bang deri Sa t'shterohet
Sonte jam Bo dras Edhe mendja nuk em lodhet
Ca ca ca ca ke qe shef ashtu?
Jeta ime boj ca du sonte kam mu Bo dru
Kam pare n'xhep kurr nuk mbaj kulet
Topi aq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef
Fuck it ca Po shef I ball se kam qef
I ball se I can fucking ball are you death
Ke ngju un kam sukses don mem pa hajd nkocert
Volumin n'maksimum Aboom on the set
Turmat m'vin permas krejt durt nalt.
Makinat jan gati like gaz gaz gaz
Shpejtsi maksimum adrenalina krejt nkulm
Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum
Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn
Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn
Number 1 - still in the building
World wide gang banging
We still in the building
Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu
Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu
Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu
Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu
Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu
nuk ju doli e para? Haah
But Ima kill it Edhe kshu
Its that boy Zin ai Voci Prej dibre
Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile
Treshat n'hava perinati inacive
Fuck them for life they know how We do it
How we do it - they know how we do it - how we do it
Number 1 - still in the building
World wide gang bang
We still in the building
A Po merzitesh se kam ardh?
A ke harru se si kam ardh?
Tash jam ma nalt se krejt...
hala skam bo Kurgjo
Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges
I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes
Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat
Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat
Telefoni ring ring dora plot me bling bling
Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100
Ska dyshim OTR number 1
We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan
Like bye bye bye Ku je Jemi pa?
Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma
Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund
Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund

Show moreShow less