December 10, 2015

Lyrics

Ndonjehere kujtoj se te kam humbur
qe kur ti shnderrohesh ne nje tjeter
dhe tash e di per nje kohe te gjate
une dhe ti ku jemi tash

Vazhdo me pyet pse une te urrej
sepse une jam ai qe mori dhimbjen
te largohem dua nga te gjithe
vetem qe te kuptoj qe perkas ketu
(nuk ndjejj asggjjjeee)

Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoi
zerat qe na kerkojne ne te dy
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoi
zerat qe na kerkojne ne te dy

Zerin tend degjoj duke me thirrur
dhe ende mendoj se je nje tjeter
Kur afrohem shoh se dicka ndryshon
dhe kuptoj qe une ty te kam humbur

Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoi
zerat qe na kerkojne ne te dy
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoi
zerat qe na kerkojne ne te dy

Show moreShow less